Co je u nás nového

Zápis k předškolnímu vzdělávání proběhne v souladu s právními předpisy. Uskuteční se v období od 3. května do 16. května 2021. Zápisy budou probíhat distanční formou, bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

INFORMACE K TESTOVÁNÍ předškolních dětí a dětí IZS + dalších složek

• Povinnost podstoupit test se vztahuje na všechny děti docházející do MŠ.

Výjimka:

• dítě, které prodělalo laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u něj doba izolace a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní
  • negativní výsledek POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, které nejsou starší 48 hodin, a které byly provedeny poskytovatelem zdravotních služeb

Ve středu 19.5. si do školky přineste kola, koloběžky, odrážela,.. Zahrajeme si na cyklistické závodníky :)
Změna termínu s ohledem na počasí je možná!

Za měsice únor a březen byla všem dětem dle nařízení řediteky školy prominuta úplata za vzdělávání. V měsíci dubnu hradí úplatu děti, které mohly do mš docházet (IZS + vybrané profese).

Ahoj kamarádi, pojďte s námi od pondělí 29.3. do 5.4. přivítat jaro. Máme pro vás nachystanou trasu plnou her a úkolů. Mapu najdete tady v příloze, u školky nebo na fb Barevná školka. Z každého stanoviště si zapíšete písmenko, které pak v cíli doplníte do tajenky. Proto potřebujete tužku a papír. Vezměte s sebou mamku, taťku, babičku, dědu, kamaráda, prostě kohokoliv, komu procházka udělá dobře.

pozvánka na bojovku
mapka

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví se od 26.04.2021 ruší testování dětí na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 v mateřských školách v Královéhradeckém kraji, ve kterém již s ohledem na epidemiologický vývoj není potřebné zachovávat omezení prezenčního předškolního vzdělávání. Od pondělka 26.04. se zároveň mohou vrátit všechny děti do Barevné školky.

Prosíme, nahlaste, zda dorazí.

Děkujeme a těšíme se!

abychom mohli zajistit provoz školy, pokud možno bez dalšího uzavření z důvodu karantény, dále vzhledem k vládním opatřením a nárůstu počtu nakažených Covid 19, vás prosíme o důsledné dodržování níže uvedených hygienických a protiepidemiologických opatření při pohybu v prostorách mateřské školy.