Co je u nás nového

23.6. od 9:00 se děti budou fotografovat. Jedná se o společné - třídní fotografie.
Nezapomeňte dát dětem vhodné oblečení.

Dle rozhodnutí Rady města Žacléře byla z důvodu omezení provozu MŠ odpuštěna úplata za předškolní vzdělávání za měsíc duben a květen 2020. Vyrovnání bude provedeno v červencovém vyúčtování.

V termínech  17.9.,24.9.,1.10.,8.10.,15.10. budou jezdit předškoláci bruslit. Odjíždíme v 9:00, vracíme se na oběd. Dejte dětem teplé oblečení, rukavice (i náhradní), batoh s pitím v uzavíratelné a podepsané lahvi, brusle a helmu (po domluvě možno zapůjčit). V případě zájmu se hlaste u své p.učitelky.

18.6. v 15.00 proběhne na zahradě školky malá školkovská maturita. Poté bude následovat slavnostní pasování školáků s vystoupenéím šermířů.
Přijďte se podívat!

Vážení rodiče, zveme Vás na Schůzku rodičů, která se koná 15.9.2020 od 15:15hod. v jídelně školky. Prosíme o Vaši účast!

17.6.2020 v 9:15 hod. proběhne na MÚ v Žacléři SLAVNOSTNÍ ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY.
Nachystejte dětem slavnostní oblečení.
Všichni jste srdečně zváni😊!

9.6. společně pojedeme do zábavného areálu v Mladých Bukách - Baldův svět.
Příchod: do 7:40hod.(možno počkat v šatně), v 7:45hod. odjíždíme, příjezd po 12:00hod.
S sebou: batoh, pití, pláštěnku, kapesníky, igelitový pytlík. Na sebe jednoduché sportovní oblečení.
Nahlaste předem nevolnost dětí v autobuse!!!
Cena: 150,- + doprava (vše bude hrazeno z Fondu rodičů)
Jedná se o společný výlet všech dětí, ve školce nikdo ve třídě nezůstává.