Co je u nás nového

V termínech  17.9.,24.9.,1.10.,8.10.,15.10. budou jezdit předškoláci bruslit. Odjíždíme v 9:00, vracíme se na oběd. Dejte dětem teplé oblečení, rukavice (i náhradní), batoh s pitím v uzavíratelné a podepsané lahvi, brusle a helmu (po domluvě možno zapůjčit). V případě zájmu se hlaste u své p.učitelky.

Zápis k předškolnímu vzdělávání proběhne v souladu s právními předpisy. Uskuteční se v období od 3. května do 16. května 2021. Zápisy budou probíhat distanční formou, bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Barevná školka, Žacléř vyhlašuje sbírku pro kamarády z Moravy a Lounska. Poptáváme bloky, pastelky, fixy, modelíny,...  dále hračky (nové nebo v perfektním stavu. Plyšáky s rozmyslem!). 🧩Víme, že teď v postižených oblastech řeší jiné problémy, ale určitě přijde čas i na potřeby dětí.
Nyní se k nám přidali i kamarádi z Pohádky, což nás moc těší. V období od 7.7. do 23.7. můžete vaše dary nosit do Pohádky nebo do Městské knihovny Žacléř.
I drobnost kamarády potěší!!!

Ve středu 19.5. si do školky přineste kola, koloběžky, odrážela,.. Zahrajeme si na cyklistické závodníky :)
Změna termínu s ohledem na počasí je možná!

Za měsice únor a březen byla všem dětem dle nařízení řediteky školy prominuta úplata za vzdělávání. V měsíci dubnu hradí úplatu děti, které mohly do mš docházet (IZS + vybrané profese).

23.6.od 15:00 proběhnou školkovské maturitky, následovat bude slavnostní pasování školáků s překvapením. Jste srdečně zváni.

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví se od 26.04.2021 ruší testování dětí na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 v mateřských školách v Královéhradeckém kraji, ve kterém již s ohledem na epidemiologický vývoj není potřebné zachovávat omezení prezenčního předškolního vzdělávání. Od pondělka 26.04. se zároveň mohou vrátit všechny děti do Barevné školky.

Prosíme, nahlaste, zda dorazí.

Děkujeme a těšíme se!