Vítejte v Barevné MŠ Žacléř

Místo, kde každé dítě dostane příležitost a šanci zažít úspěch

slide img

V termínech  17.9.,24.9.,1.10.,8.10.,15.10. budou jezdit předškoláci bruslit. Odjíždíme v 9:00, vracíme se na oběd. Dejte dětem teplé oblečení, rukavice (i náhradní), batoh s pitím v uzavíratelné a podepsané lahvi, brusle a helmu (po domluvě možno zapůjčit). V případě zájmu se hlaste u své p.učitelky.

Barevná školka, Žacléř vyhlašuje sbírku pro kamarády z Moravy a Lounska. Poptáváme bloky, pastelky, fixy, modelíny,...  dále hračky (nové nebo v perfektním stavu. Plyšáky s rozmyslem!). 🧩Víme, že teď v postižených oblastech řeší jiné problémy, ale určitě přijde čas i na potřeby dětí.
Nyní se k nám přidali i kamarádi z Pohádky, což nás moc těší. V období od 7.7. do 23.7. můžete vaše dary nosit do Pohádky nebo do Městské knihovny Žacléř.
I drobnost kamarády potěší!!!

23.6.od 15:00 proběhnou školkovské maturitky, následovat bude slavnostní pasování školáků s překvapením. Jste srdečně zváni.

VÍCE AKTUALIT