Plaveme každé pondělí – 7. 3., 14. 3., 21. 3., 28. 3., 4.4.
V den plavání musí být děti v MŠ nejpozději v 7.30 hodin a budou již nasnídané z domova. Ranní svačinu dostanou v bazénu po plavání. Dejte dětem do batohu pití v uzavíratelné lahvi.
Prosím, nepostávejte s dětmi v šatně, předejte je učitelkám do třídy. Jedině tak zajistíme klidné strojení bez rušivých podnětů. Komu je v autobuse špatně, podejte mu Kynedril a nahlaste ve třídě.

Na sebe nejlépe jednoduché oblečení (kalhoty na gumu,…)
Do batohu: pití, plavky, velký ručník a pytlík na mokré věci. Děvčata musí mít svázané vlasy nejlépe do copu! Mýdlo bereme z MŠ.
Peníze vybíráme do 2.3 a cena je 440,-Kč
Přestože je v pokynech Plavecké školy, že veškerou zodpovědnost za děti v bazénu mají lektorky, budou na děti dohlížet nejméně dvě učitelky ze školky a kontrolovat jejich bezpečnost při pobytu v bazénu i mimo něj.