Co je u nás nového

Vážení rodiče, ve dnech 28.2.- 4.3. jsou jarní prázdniny. V době jarních prázdnin se bude malovat třída Kuřátek v přízemí a děti se budou spojovat do tříd v horním patře. Mateřská škola bude otevřena pouze pro děti pracujících rodičů. Žádáme tedy rodiče, kteří nepracují nebo jsou na mateřské dovolené, aby si své děti nechali doma. Prosíme o včasné odhlášení do odhlašovací knihy do středy 23.2..

V době jarních prázdnin se zumba a angličtina nekoná.

Děkujeme za pochopení.

toho home1

toho home1

hodinyPohodové prostředí
bez stresu
hodinyZahrada
s přírodními prvky
hodinyDěti sportují
hýbou se, jsou v přírodě
hodinySpolupráce
aktivní spolupráce s rodiči

 

Chcete svoje dítě přihlásit do naší MŠ?

Kontaktujte nás a zjistěte všechno potřebné

 

PŘIHLÁŠKA K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍhodiny6:30 - 16:30
telefon+420 604 467 722
youtuberajce
Save
Centrum předvoleb ochrany osobních údajů
Cookies - jsou malé softwarové soubory, které nám umožňují ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás jako uživatele výhradně v době, kdy navštívíte některou z našich internetových stránek. Cookies nám pomáhají zjistit návštěvnost našich stránek a také počet jejich uživatelů. Stejně tak nám pomáhají přizpůsobit naše nabídky tak, aby vyhověly vašim potřebám a byly pro Vás maximálně účinné.
Povolit vše
Blokovat vše mimo nezbytné technologie
Analytické cookies
Google Analytics
Povolit
Zakázat