Co je u nás nového

Vážení rodiče,

upozorňujeme na skutečnost, že máme částečnou karanténu z důvodu pozitivního PCR testu jednoho z dětí. V karanténě jsou všechny děti i dospělí, kteří byli v bezprostředním kontaktu s tímto dítětem a to do středy 2. 2. 2022. Původní informace z hygieny byla, že karanténa potrvá až do čtvrtka. Prvotní chybná informace sdělená rodičům nebyla tedy způsobena MŠ. 

Děkujeme za pochopení

toho home1

toho home1

hodinyPohodové prostředí
bez stresu
hodinyZahrada
s přírodními prvky
hodinyDěti sportují
hýbou se, jsou v přírodě
hodinySpolupráce
aktivní spolupráce s rodiči

 

Chcete svoje dítě přihlásit do naší MŠ?

Kontaktujte nás a zjistěte všechno potřebné

 

PŘIHLÁŠKA K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍhodiny6:30 - 16:30
telefon+420 604 467 722
youtuberajce
Save
Centrum předvoleb ochrany osobních údajů
Cookies - jsou malé softwarové soubory, které nám umožňují ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás jako uživatele výhradně v době, kdy navštívíte některou z našich internetových stránek. Cookies nám pomáhají zjistit návštěvnost našich stránek a také počet jejich uživatelů. Stejně tak nám pomáhají přizpůsobit naše nabídky tak, aby vyhověly vašim potřebám a byly pro Vás maximálně účinné.
Povolit vše
Blokovat vše mimo nezbytné technologie
Analytické cookies
Google Analytics
Povolit
Zakázat