Co je u nás nového

Vážení rodiče,

oznamujeme, že od pondělí 15.2. otevíráme provoz mateřské školy. Vzhledem k epidemiologické situaci v okrese Trutnov a jarním prázdninám, které probíhají v týdnu od 15.2., necháváme zcela na zvážení rodičů, zda děti do školky nastoupí. V případě, že děti zůstanou ještě doma, prosíme o včasné odhlášení sms zprávou na školní mobil: 604 467 722 do pondělních 6.30 hodin. V případě jakýchkoliv změn, které ještě během víkendu mohou vzejít z jednání vlády České republiky, ministerstva zdravotnictví či školství, Vás budeme informovat i během víkendu prostřednictvím našich webových stránek. I nadále platí dodržování hygienických a protiepidemických opatření při pobytu v MŠ. Připravte svým dětem roušky či respirátory.

         Děkujeme za pochopení

toho home1

toho home1

hodinyPohodové prostředí
bez stresu
hodinyZahrada
s přírodními prvky
hodinyDěti sportují
hýbou se, jsou v přírodě
hodinySpolupráce
aktivní spolupráce s rodiči

 

Chcete svoje dítě přihlásit do naší MŠ?

Kontaktujte nás a zjistěte všechno potřebné

 

PŘIHLÁŠKA K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍhodiny7:00 - 16:30
telefon+420 604 467 722
youtuberajce