Co je u nás nového

Vážení rodiče,
abychom mohli zajistit provoz školy, pokud možno bez dalšího uzavření z důvodu karantény, dále vzhledem k vládním opatřením a nárůstu počtu nakažených Covid 19, vás prosíme o důsledné dodržování níže uvedených hygienických a protiepidemiologických opatření při pohybu v prostorách mateřské školy.

 

 

vstup do školy je zakázán všem, kteří vykazují známky virového onemocnění nebo kteří byli v kontaktu s Covid pozitivní osobou nebo jsou v karanténě
-vstup do školy je povolen výhradně s rouškou nebo jiným zakrytím úst a nosu
-platí povinnost dezinfekce rukou při vstupu do prostoru školy
-vstup do školy je povolen pouze jedné doprovázející osobě
-setrvání v prostoru školy je možné pouze po nezbytně nutnou dobu, děti předejte učitelkám v co nejkratší době od příchodu do školy (platí i při vyzvedání dětí ze školy - školu opusťte co nejrychleji)
-dodržujte rozestupy
-při zaplnění šatny vyčkejte na uvolnění prostoru
-do školy budou přijaty pouze děti, které nevykazují známky virového onemocnění (rýma, kašel, teplota) nebo jiného onemocnění
prosíme o informaci o nařízené karanténě nebo infekčním onemocněním Covid 19 u dětí


Buďme, prosím, vzájemně ohleduplní.
Děkujeme za spolupráci a pochopení.

toho home1

toho home1

hodinyPohodové prostředí
bez stresu
hodinyZahrada
s přírodními prvky
hodinyDěti sportují
hýbou se, jsou v přírodě
hodinySpolupráce
aktivní spolupráce s rodiči

 

Chcete svoje dítě přihlásit do naší MŠ?

Kontaktujte nás a zjistěte všechno potřebné

 

PŘIHLÁŠKA K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍhodiny7:00 - 16:30
telefon+420 604 467 722
youtuberajce
Save
Centrum předvoleb ochrany osobních údajů
Cookies - jsou malé softwarové soubory, které nám umožňují ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás jako uživatele výhradně v době, kdy navštívíte některou z našich internetových stránek. Cookies nám pomáhají zjistit návštěvnost našich stránek a také počet jejich uživatelů. Stejně tak nám pomáhají přizpůsobit naše nabídky tak, aby vyhověly vašim potřebám a byly pro Vás maximálně účinné.
Povolit vše
Blokovat vše mimo nezbytné technologie
Analytické cookies
Google Analytics
Povolit
Zakázat