Co je u nás nového

Vážení rodiče,

oznamujeme, že uzavření mateřské školy se z personálních a pandenických důvodů prodlužuje do 14.2.. Zda a v jakém režimu se od 15.2. dveře otevřou, Vás budeme informovat.  V této době bude v celé budově prováděn desinfekční postřik specializovanou firmou. Dále informujeme, že povinnost nosit roučku či respirátor u dětí, bude v době 6.30-7,30 hodin a poté v době 15.00-16,30 hodin. V této době jsou třídy spojeny. V čase. kdy budou děti ve své kmenové třídě, povinnost nosit roušku odpadá. Tímto opatřením se v případě dalšího výskytu onemocnění covid-19 vyhneme plošnému uzavření mateřské školy. Zajistěte proto svým dětem nejméně dva kusy DOBŘE PADNOUCÍ roušky či respirátory na den.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví!

 

toho home1

toho home1

hodinyPohodové prostředí
bez stresu
hodinyZahrada
s přírodními prvky
hodinyDěti sportují
hýbou se, jsou v přírodě
hodinySpolupráce
aktivní spolupráce s rodiči

 

Chcete svoje dítě přihlásit do naší MŠ?

Kontaktujte nás a zjistěte všechno potřebné

 

PŘIHLÁŠKA K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍhodiny7:00 - 16:30
telefon+420 604 467 722
youtuberajce