vzhledem k nejasnostem ohledně kontrolního testováním upřesňuji:

Dítě s potitivním výsledkem PCR testu- podstoupí kontrolní PCR test

Dítě s negativním výsledkem PCR testu- po ukončení 10denní karantény může nastoupit do Mš bez kontrolního testu

Pokud se v průběhu karantény potvrdilo onemocnění covid-19 u rodiče/čů, je povinností nechat dítě znovu testovat  PCR testy (nejlépe 5-7den od potvrzení pozitivity rodiče/čů.

Co se týká znovuotevření mateřské školy, zda se otevře, v jakém režimu a pro koho Vás budeme informovat během víkendu. Budeme muset počkat na výsledky kontrolních testů. Již nyní však předesílám, že bude nutné, aby měly děti na každý den nejméně dvě dobře padnoucí roušky či respirátory. Více podrobností se dozvíte během víkendu.

Na závěr mi dovolte velmi poděkovat všem rodičům za Váš přístup v této nelehké době. Někteří se dokonce nabízeli, že přijdou dezinfikovat školku.