na základě nově potvrzeného případu onemocnění covid-19 se všem, dětem i zaměstnancům, kteří byly v mateřské škole do 20.1.  prodlužuje karanténa do 30.1. ( Všechny děti, které pobývaly v MŠ tedy byly v kontaktu s epidemiologicky významnou osobou s onemocněním covid-19). Vzhledem k tomu, že převážnou část dětí a zaměstnanců PCR testy teprve čekají a jsou avizovány příznaky onemocnění, bylo z preventivních protiepidemiologických důvodů ve spolupráci se zřizovatelem města rozhodnuto o UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY DO 7.2.. Mnozí rodiče volají a sdělují, že jim byla karanténa nařízena do toho či onoho datumu. Vemte prosím na vědomí, že od momentu potvrzení onemocnění covid-19 a dalším trasováním uběhne nějaký čas a telefonista není obeznámen s aktuální situací. Proto dochází k nesrovnalostem. Prostřednictvím webových stránek Vás budu průběžně informovat o aktuálním dění. Prosím o zpětnou vazbu a nahlášení pozitivních výsledků na školní telefon 604 467 722- stačí sms- TATO INFORMACE JE POUZE PRO DALŠÍ TRASOVÁNÍ A NEBUDE NIKDE ZVEŘEJŇOVÁNA!!

Děkuji všem za pochopení a všichni se opatrujme, ať se ve zdraví brzy shledáme.

Petra Macolová