Co je u nás nového

z důvodu malého počtu dětí a po dohodě se zřizovatelem se v období 24. 3. - 31. 3. 2020 uzavírá provoz mateřské školy Pohádka, B. Němcové 373, Žacléř.

Provoz pro pracující rodiče z obou pracovišť je zajištěn na pracovišti Barevná školka, Na Pilíři 204, Žacléř.
Kontakt na toto pracoviště najdete na webových stránkách: ms-zacler.cz.

Jestliže nebude vládou přijato jiné opatření, obě pracoviště se otevřou 1. 4.2020.

Pokud rodiče budou potřebovat ošetřovné na dítě, stačí požádat o vydaní mateřskou školu na emailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Potvrzení bude k vyzvednutí ve dnech 30. - 31. 3. 2020 na MŠ Pohádka vždy od 8. 00 - 12.00 hodin.

Děkujeme za pochopení a pevně věříme, že vše ve zdraví přečkáme a brzy se zase sejdeme v plném počtu.

Nagyová Jana
ředitelka MŠ