Mateřská škola, Žacléř (pracoviště Na Pilíři) je od 01.03.2021 z důvodu nařízení vlády ČR do  21.3.2021 uzavřena! U předškoláků a dětí s OŠD přecházíme na distanční vzdělávání, které bude probíhat prostřednictvím e-mailové komunikace. Dále bude prováděna online logopedie, určená dětem s podpůrným opatřením. Sledujte pravidelně vaše e-mailové schránky, kde budete mít k dispozici výukové materiály.
Ošetřovné:
https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již
nevyplňuje žádné potvrzení.

prosíme o nahlášení docházky vašich dětí od pondělka 15.02.2021. Provoz bude probíhat za zvýšených hygienických a protiepidemických nároků na vás rodiče i na nás pracovnice MŠ (viz. článek Opatření koronavir). Předesíláme, že v týdnu od 15.2.do 19.2 jsou jarní prázdniny, které však na otevření MŠ nemají vliv.
12.2.bude ve všech prostorách školy probíhat speciální dezinfekce aerosolem, tudíž vše bude nachystáno k opětovnému otevření.
Děkujeme za spolupráci.

Z důvodu karantény přecházíme u předškoláků a dětí s OŠD od pondělí 8. 2. 2021 na distanční vzdělávání, které bude probíhat prostřednictvím e-mailové komunikace. Sledujte pravidelně vaše e-mailové schránky, kde budete mít k dispozici výukové materiály.

abychom mohli zajistit provoz školy, pokud možno bez dalšího uzavření z důvodu karantény, dále vzhledem k vládním opatřením a nárůstu počtu nakažených Covid 19, vás prosíme o důsledné dodržování níže uvedených hygienických a protiepidemiologických opatření při pohybu v prostorách mateřské školy.

na základě nově potvrzené COVID-19 pozitivní osoby, se všem dětem i zaměstnancům přítomným od 01.02. do 03.02. v mateřské škole,  prodlužuje karanténa do 13.02. !!!!!!!! Jde o nové nařízení Krajské hygienické stanice Královéhradeckého kraje, proto ho prosím respektujte. Děkujeme! Hodně sil!