Vítejte v Barevné MŠ Žacléř

Místo, kde každé dítě dostane příležitost a šanci zažít úspěchslide img

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví se od 26.04.2021 ruší testování dětí na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 v mateřských školách v Královéhradeckém kraji, ve kterém již s ohledem na epidemiologický vývoj není potřebné zachovávat omezení prezenčního předškolního vzdělávání. Od pondělka 26.04. se zároveň mohou vrátit všechny děti do Barevné školky.

Prosíme, nahlaste, zda dorazí.

Děkujeme a těšíme se!

VÍCE AKTUALITFoto home1

toho home1

hodinyPohodové prostředí
bez stresu
hodinyZahrada
s přírodními prvky
hodinyDěti sportují
hýbou se, jsou v přírodě
hodinySpolupráce
aktivní spolupráce s rodiči

 

Chcete svoje dítě přihlásit do naší MŠ?

Kontaktujte nás a zjistěte všechno potřebné

 

PŘIHLÁŠKA K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍhodiny6:30 - 16:30
telefon+420 733 642 184
youtuberajce