Vítejte v Barevné MŠ Žacléř

Místo, kde každé dítě dostane příležitost a šanci zažít úspěchslide img

Ahoj kamarádi, pojďte s námi od pondělí 29.3. do 5.4. přivítat jaro. Máme pro vás nachystanou trasu plnou her a úkolů. Mapu najdete tady v příloze, u školky nebo na fb Barevná školka. Z každého stanoviště si zapíšete písmenko, které pak v cíli doplníte do tajenky. Proto potřebujete tužku a papír. Vezměte s sebou mamku, taťku, babičku, dědu, kamaráda, prostě kohokoliv, komu procházka udělá dobře.

pozvánka na bojovku
mapka

VÍCE AKTUALITFoto home1

toho home1

hodinyPohodové prostředí
bez stresu
hodinyZahrada
s přírodními prvky
hodinyDěti sportují
hýbou se, jsou v přírodě
hodinySpolupráce
aktivní spolupráce s rodiči

 

Chcete svoje dítě přihlásit do naší MŠ?

Kontaktujte nás a zjistěte všechno potřebné

 

PŘIHLÁŠKA K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍhodiny6:30 - 16:30
telefon+420 733 642 184
youtuberajce